Ankara Seyranbağları Boyacı Ustası – 0 535 452 65 63

Hüseyin Usta Seyranbağları  boyacı ustası ekibi olarak boya badana hizmet branşımız ile uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Seyranbağları Boya Badana Ustası ekibi olarak tüm Seyranbağları semtinde profesyonel kadromuz ile ev, işyeri, ofis, mağaza, daire, villa gibi meskenlerde boya badana hizmet sunmaktayız.

Usta ekibimiz yapılan işçiliğe vede boya badana işlemlerine 1 yıl garanti sunmaktadır. Ayrıca boya badana sonrası temizlik hizmeti vermekteyiz. Seyranbağları boya badana ustası hizmetlerimiz aynı gün içinde teslim edilmektedir. Seçmiş Olduğunuz boya rengi ve markasıyla kusursuz hizmet sağlamaktayız.

Seyranbağları  Boyacı Ustası Ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Seyranbağları Boya Badana Firması Telefonu: 0 535 452 65 63

Uzman ve deneyimli kadromuz ile Seyranbağları boya badana firması olarak oldukça yüksek referanslara sahip bir firmayız. Çalışan personelimiz işinin ehli, güler yüzlü, sertifikalı iş bitirici elemanlardır.

Seyranbağları Boya Badana İşleri Fiyatları

Boya badana yapilacak yerin öncelikle boya badanaya uygun hale getirilmesi ile işlemlerimiz başlar. Zemin boydan boya poşetlenerek lekelerden korunur. Tavan ile duvar kestirmeleri yapıldıktan sonra önce astar işlemi ardından ise komple boya ve badana işlemi uygulanır. İstenilen renk elde edildikten sonra ortam temizlenir ve teslim edilir.

Minimum 5 saat maksimum 1 iş günü içinde herhangi bir aksilik olmaz ise teslimat gerçekleştirilir. Ayrıca eşyalı dairelerde eşyalar güzelce muhafaza edilerek boya badana işlemi gerçekleştirilir.

Seyranbağları boya badana işleri fiyatları uygulanacak olan malzemenin kalitesine ve uygulanacak olan alanın genişliğine göre değişmektedir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir